Nasza kancelaria prawna (Trzebnica – Wrocław) to zespół prawników z misją, którą jest pomaganie innym! Od lat specjalizujemy się w prawie rodzinnym, spadkowym, karnym, karno-skarbowym, cywilnym, pracy i w windykacji. Wspieramy zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców. Jeśli potrzebny jest Ci adwokat, Trzebnica jak najbardziej leży w zasięgu naszej działalności. Mamy filię we Wrocławiu, ale możesz też spotkać się z prawnikiem w Trzebnicy – ustalimy termin i miejsce konsultacji.

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, analizujemy sytuację oraz wszystkie prawne możliwości, opracowujemy strategię oraz reprezentujemy Klientów na każdym etapie postępowania – z nami sprawnie rozwiążesz swój problem!

Porady prawne – Trzebnica. Pozwól sobie pomóc!

Jeśli jest Ci potrzeby doświadczony prawnik, Trzebnica jest miejscowością, w której możemy się spotkać i porozmawiać. Możesz na nas liczyć w kwestii zarówno samej porady prawnej, jak i pomocy w rozwiązaniu problemu – od przygotowania wniosku czy pisma po reprezentację przed sądem lub inną instytucją.

  • Rozwód Trzebnica. Rozwód to trudny etap życia i potrzebny jest Ci dobry prawnik. W Trzebnicy od lat prowadzimy sprawy rozwodowe, a zawsze zależy na tym, aby przebiegały sprawnie i szybko, jak najmniej obciążając Klienta. Potrafimy słuchać, rozumiemy różne życiowe sytuacje i zawsze staramy się znaleźć korzystne rozwiązanie. Wspieramy i chronimy interesy Klientów!
  • Podział majątku Trzebnica. Spory w kwestii podziału majątku bywają tą nieodłączną częścią postępowania rozwodowego. Aby nie doznać krzywdy na tym polu, potrzebujesz pomocy kancelarii adwokackiej. W Trzebnicy tego typu sprawy prowadzimy od wielu lat. Podczas negocjacji przedsądowych i przed sądem pilnujemy, aby majątek został podzielony sprawiedliwie i prawidłowo!
  • Alimenty Trzebnica. Chcesz złożyć pozew o alimenty lub o podwyższenie wypłacanej kwoty? Jako doświadczona kancelaria prawna w Trzebnicy szybko i skutecznie Ci pomożemy. W postępowaniach o alimenty reprezentujemy obie strony, oferujemy także wsparcie w zakresie uregulowania kontaktów rodzica z dzieckiem. Możesz liczyć na naszą pomoc!
  • Prawo spadkowe Trzebnica. Jako doświadczona kancelaria prawna w Trzebnicy pomagamy naszym Klientom również w kwestiach spadkowych. Od przyjęcia bądź odrzucenia spadku, przez przygotowanie testamentu, po prawo do zachowku. Zawsze pilnujemy, aby nasz Klient nie został pokrzywdzony, i zabezpieczamy jego interesy, wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie.
  • Prawo karne Trzebnica. Dzięki dużemu doświadczeniu w zakresie spraw karnych, karno-skarbowych i wykroczeniowych pomożemy Ci rozwiązać Twój problem (niezależnie od jego wagi) i wyjść cało z opresji! Po przeanalizowaniu sytuacji opracujemy skuteczną linię obrony. Prawnik w Trzebnicy będzie Cię reprezentować na każdym etapie postępowania. Otrzymasz solidne wsparcie!

Twój adwokat w Trzebnicy – Czwakiel i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka

Trzebnica i cały Dolny Śląsk to obszar naszej działalności – możemy spotkać się w  naszej filii we Wrocławiu lub umówić się w ustalonym wcześniej miejscu. Porozmawiamy i zastanowimy się nad rozwiązaniem Twojego problemu – możesz liczyć na nasz profesjonalizm, rzetelność i uczciwość!

Czwakiel i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka – Trzebnica

© 2019 Kanclearia Adwokacka Adwokat Marcin Czwakiel. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt: