service decoration image

Nasza Kancelaria zajmuje się sprawami związanymi z windykacją, a więc ściąganiem i odzyskiwaniem należności. Swoją pomoc oferujemy zarówno wierzycielom, jak i dłużnikom.

Odzyskiwanie długów – oferta dla wierzycieli

Pomagając Ci w odzyskaniu Twojej wierzytelności, będziemy Cię reprezentowali przed komornikiem w prowadzonym postępowaniu egzekucyjnym, monitorowali podejmowane przez komornika czynności egzekucyjne, dbali o to by Twoje interesy były odpowiednio zabezpieczone, by nie dochodziło do przewlekłości postępowania i by czynności dokonywane przez komornika były terminowe i zasadne.

Windykacja należności – propozycja dla dłużników

Dłużniku – pomożemy Ci i sprawdzimy, czy dochodzona wierzytelność nie jest przedawniona, będziemy reprezentowali Cię przed komornikiem w postępowaniu egzekucyjnym, a sprawując prawny nadzór nad podejmowanymi przez komornika działaniami, zadbamy o to, by nie dochodziło do nadużyć prawa.

Kompleksowa pomoc w kwestii windykacji komorniczych

Prowadzimy sprawy Klientów, którzy zmagają się z odzyskaniem długów swoich wierzycieli lub sami nie są w stanie oddać należności. Dopilnujemy, aby wszystkie działania komornika podejmowane w Twojej sprawie były zgodne z prawem. Do każdej sprawy podchodzimy tak, jakby to nasz własny dług był egzekwowany lub nasze własne prawa miały być przestrzegane.

Pomagając Ci w odzyskaniu Twojej wierzytelności, będziemy Cię reprezentować przed komornikiem w prowadzonym postępowaniu egzekucyjnym, a także będziemy monitorowali podejmowane przez komornika czynności egzekucyjne. Dbamy o to, aby Twoje interesy były odpowiednio zabezpieczone, a także, żeby nie dochodziło do przewlekłości postępowania. Dopilnujemy też, żeby czynności dokonywane przez komornika były terminowe oraz zasadne. Postaramy się, abyś odzyskał swoje należności w możliwie najkrótszym czasie.

Zajmujemy się również wnioskami o wyjawienie majątku dłużnika oraz reprezentujemy naszych klientów w tego rodzaju sprawach przed Sądem. Aktywnie współpracujemy z komornikami tak, aby wyegzekwować spłatę długu w najszybszym czasie.

Procesy windykacyjne to nasza specjalność

Windykacje wierzytelności nie należą do najprostszych spraw i wymagają indywidualnego podejścia do każdego Klienta. Nie zawsze też postępowania egzekucyjne są skuteczne. Nasza Kancelaria posiada odpowiednie kompetencje i bardzo dobrą znajomość tematu windykacji, by zapewnić Ci kompleksową usługę i korzystne rozwiązanie sprawy – czyli jak najszybsze i skuteczne odzyskanie długu.

Windykacja długów – Wałbrzych

Osoby zainteresowane współpracą z naszą Kancelarią zapraszamy do naszego biura w Wałbrzychu. Omówimy tam wszystkie szczegóły sprawy i ustalimy wspólny plan działania. Podpowiemy, jakie kroki powinieneś podjąć, aby skutecznie rozwiązać Twoją sprawę związaną z windykacją komorniczą. Dołożymy wszelkich starań, żebyś odzyskał swoje należności lub aby czynności przeprowadzane przez komornika, odbywały się zgodnie z prawem i zachowaniem Twojego dobra.

Zadzwoń i umów się na spotkanie z naszym adwokatem, który ustali z Tobą odpowiednie kroki i pomoże Ci w ich realizacji. Masz pytania dotyczące współpracy? Skontaktuj się z nami telefonicznie, a odpowiemy na nurtujące Cię pytania.

Windykacja

Pozostałe usługi

© 2019 Kanclearia Adwokacka Adwokat Marcin Czwakiel. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt: