service decoration image

Prawo spadkowe to jeden z tych aspektów prawa, z którym każdy w swoim życiu się spotkał lub spotka. Specjalizujemy się w prawie spadkowym, dlatego służymy Ci naszym wsparciem we wszelkich sprawach z nim związanych. Nasi prawnicy pomogą Ci przejść przez postępowanie o stwierdzenie nabycia spadku oraz dopilnują, abyś w postępowaniu o podział spadku nie został pokrzywdzony. Sprawdzimy, czy należy Ci się zachowek, od kogo i w jakiej wysokości. Doradzimy również czy i w jaki sposób możesz uniknąć zapłaty zachowku w przyszłości. Sporządzimy również bez problemu stosowny wniosek o odrzucenie spadku, jeżeli sytuacja będzie tego wymagać.

 Proponowane przez naszych adwokatów rozwiązania zależą od konkretnej sprawy. Mimo wielu podobieństw każda sprawa spadkowa jest inna. Każda wymaga wnikliwej analizy przed zaproponowaniem rozwiązania. W każdym wypadku możesz liczyć na naszą pomoc opartą o wieloletnie doświadczenie i fachową wiedzę z tego zakresu. Jeżeli właśnie poszukujesz Kancelarii Adwokatów, która podejmie się Twojej sprawy spadkowej, to dobrze trafiłeś.

Co możemy Ci zaoferować w kwestii prawa spadkowego?

Doradzimy przy podjęciu decyzji czy przyjąć, czy odrzucić spadek oraz pomożemy dopełnić w tej sprawie formalności. Trzeba zaznaczyć, że zrzeczenie się spadku pomaga niejednokrotnie uniknąć znacznych kłopotów. W ramach szerokiego zakresu prawa spadkowego zajmujemy się doradztwem w zakresie zabezpieczenia Twojej rodziny na wypadek śmierci. Wskażemy rozwiązania, które powinieneś zawrzeć w testamencie tak, by dokument ten w pełni odzwierciedlał Twoją ostatnią wolę. 

Przemyślane i dobrze spisane rozporządzenie majątkiem w testamencie może pomóc uniknąć nieporozumień rodzinnych po Twojej śmierci. Z doświadczenia wiemy, że niestety po otwarciu spadku często w rodzinach dochodzi do sporów na tle dziedziczenia majątku, dlatego warto spróbować zabezpieczyć nie tylko dorobek swojego życia, ale i relacje w rodzinie.

Nasi adwokaci posiadają duże doświadczenie w zakresie prawa spadkowego, co pozwoli na sprawne i korzystne rozwiązanie sprawy. 

Sprawy spadkowe w dobrych rękach

Kancelaria Adwokacka Czwakiel i Wspólnicy to zespół doświadczonych prawników, adwokatów z wieloletnim stażem zawodowym, którzy zapewnią Ci fachowe wsparcie we wszystkich sprawach, związanych z prawem spadkowym. Oferujemy Ci nasze wsparcie na każdym etapie rozwiązywania Twojej sprawy.

Zadzwoń lub napisz do nas i umów się na spotkanie z jednym z naszych adwokatów i przedstaw mu szczegóły swojej sprawy

Prawo spadkowe – Wałbrzych

Kancelaria Czwakiel i Wspólnicy mieści się w Wałbrzychu. Tam też zapraszamy wszystkie osoby, które chciałyby zasięgnąć osobistą opinię bądź uzgodnić wszelkie szczegóły. Do współpracy zapraszamy również osoby spoza naszego regionu – chętnie pomożemy w formułowaniu pism, odpowiednim zabezpieczeniu prawnym i pozostałych, wymienionych powyżej kwestiach – również sprawach spadkowych (nie tylko w Wałbrzychu). Zadzwoń do nas, wyślij e-mail lub napisz poprzez formularz kontaktowy. Chętnie zajmiemy się Twoją sprawą.

Spadki

Pozostałe usługi

© 2019 Kanclearia Adwokacka Adwokat Marcin Czwakiel. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt: