service decoration image

Nasza Kancelaria oferuje wsparcie w sprawach karnych, karno-skarbowych oraz wykroczeniowych. Są to sprawy wyjątkowo trudne, szczególnie że wiążą się z zagrożeniem pozbawienia wolności. Wymagają one bardziej specyficznego i indywidualnego podejścia, podpartego doświadczeniem oraz wiedzą. Nie każdy adwokat podejmuje się spraw tego typu, ze względu na bardzo zawiły i wymagający proces sądowy.

Sprawa karna – czas trwania

Ile trwają sprawy karne? W tym przypadku musisz uzbroić się w cierpliwość. Postępowania dotyczące spraw karnych składają się z trzech etapów: przygotowawczego, sądowego oraz wykonawczego. W momencie prowadzenia Twojej sprawy dogłębnie zapoznamy się ze wszystkimi możliwościami, przeanalizujemy Twoją sytuację prawną oraz na podstawie naszych doświadczeń przygotujemy najskuteczniejszą linię obrony. Dopilnujemy, aby żaden z organów państwa nie naruszał swoim działaniem Twoich praw.

Różnorodność postępowań karnych

Jakie mogą być sprawy karne? Sprawy tego typu są bardzo różnorodne i opierają się na przeróżnych czynach przestępczych i wykroczeniach. W każdym z przypadków dopilnujemy, aby osoba, która przyczyniła się do powstania szkody dla Ciebie, poniosła za swój czyn odpowiedzialność. Zadbamy również, aby krzywda, której doświadczyłeś, została naprawiona. W sytuacji, kiedy zostaniesz zatrzymany lub aresztowany, zrobimy wszystko, abyś, jak najszybciej opuścił areszt i wyszedł na wolność. Działamy szybko i nie pozostawiamy naszych Klientów bez pomocy.

Musisz wiedzieć, że nie ma sytuacji bez wyjścia. My takich wyjść szukamy, działamy w oparciu o bogate doświadczenia, dlatego odnajdujemy się w nawet najtrudniejszych sprawach. Nasza wiedza pozwala nam na szybkie działanie oraz skuteczną obronę naszych Klientów. Nasi Klienci mogą na nas polegać na każdym etapie sprawy karnej, nawet jeśli są one wymagające i ciężkie do przeprowadzenia.

Skuteczny adwokat od spraw karnych

Znalazłeś się w ciężkiej sytuacji i potrzebujesz pomocy adwokata? Pomożemy wyjść Ci z największej opresji. Nasza Kancelaria Czwakiel i Wspólnicy w Wałbrzychu podejmie się reprezentowania Ciebie w najtrudniejszych sprawach karnych.

Chcesz zasięgnąć porady w sprawie karnej? Służymy Ci pomocą. Po zapoznaniu się ze sprawą podpowiemy Ci, jakie kroki warto podjąć i jaką ścieżkę obrać do korzystnego rozwiązania Twojej sprawy karnej.

Sprawy karne, karno-skarbowe i wykroczeniowe są bardzo trudne oraz często wiążą się z ryzykiem utraty wolności przez Klienta. Mimo że ta dziedzina naszej pracy nie należy do najprzyjemniejszych, to staramy się pomóc naszym Klientom, na tyle, ile jest to możliwe. Nasi Klienci często też padają ofiarą nieporozumienia, bądź niesprawiedliwych oskarżeń. Zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego do każdej sprawy podchodzimy z najwyższą skrupulatnością.

Adwokat – sprawy karne Wałbrzych

Kancelaria Adwokacka Czwakiel i Wspólnicy to Twój ratunek oraz kompleksowe wsparcie przy najtrudniejszych sprawach karnych. Nie zwlekaj, w przypadku spraw karnych każdy dzień może być na wagę złota. Odezwij się do nas, a z chęcią pomożemy Ci wyjść z niekorzystnej dla Ciebie sytuacji.

Sprawy karne

Pozostałe usługi

© 2019 Kanclearia Adwokacka Adwokat Marcin Czwakiel. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt: