service decoration image

W Kancelarii Adwokatów Czwakiel i Wspólnicy świadczymy usługi prawne dla firm. Pomagamy rozwiązywać problemy prawne, które mogą pojawić się w trakcie prowadzenia działalności gospodarczej. Zajmiemy się prowadzeniem postępowań egzekucyjnych Twoich roszczeń, rozwiązujemy kwestie prawne na linii pracodawca-pracownik. Zmieniły się przepisy i nie wiesz, co powinieneś zrobić ? A może w branży, w której działasz potrzeba zastosować rozwiązania prawne umożliwiające dalszy rozwój firmy ? Nasi prawnicy chętnie rozpoznają Twój problem i zaproponują najkorzystniejsze jego rozwiązanie. W ramach obsługi prawnej zapewnimy kompleksowe doradztwo prawne we wszystkich aspektach prowadzonej przez Ciebie działalności. 

Stała obsługa prawna firm – kompleksowa oferta

W ramach bieżącej obsługi sporządzamy oraz opiniujemy umowy, statuty i regulaminy, a także:

  • udzielamy porad związanych z bieżącą działalnością firmy,
  • sporządzamy pisma sądowe i inne dokumenty z zakresu postępowań przed sądami, organami administracji czy instytucjami publicznymi,
  • sporządzamy również opinie prawne oraz informacje w zakresie stosowania prawa,
  • udzielamy informacji prawnych o zmianach w obowiązujących przepisach prawa,
  • reprezentujemy Klienta w sporach z dłużnikami,
  • reprezentujemy Klienta przed sądami, organami administracji, a także występowanie w sprawach przed organami egzekucyjnymi,
  • prowadzimy sprawy pracownicze,
  • zajmujemy się również windykacją wierzytelności\

 

Szczegóły oferty kancelarii Czwakiel i Wspólnicy

W ramach zleconej nam obsługi prawnej firm prowadzimy Twoje sprawy od zawarcia umowy z kontrahentem, przez procesy przed sądami cywilnymi oraz gospodarczymi aż po prowadzenie postępowań egzekucyjnych Twoich roszczeń. W ramach współpracy zajmujemy się również sprawami na linii pracodawca-pracownik. Działamy kompleksowo i dbamy o korzystne rozstrzygnięcie spraw dla Twojej firmy.

Pełne wsparcie dla firm to usługa, z której skorzystać mogą przedsiębiorstwa z różnych branż. Takie zaplecze prawne to bezpieczeństwo w każdej, niespodziewanej sytuacji, zwłaszcza przy ciągłych i czasem niespodziewanych zmianach w przepisach.

Jeżeli chcesz być przygotowanym na każdą ewentualność, skorzystaj ze stałej obsługi nasze Kancelarii Adwokatów.

Ile kosztuje obsługa prawna firm w naszej Kancelarii?

Odpowiedź nie jest jednoznaczna, a wszystko zależy od wybranego przez Ciebie zakresu naszych usług i rodzaju aktualnych spraw Twojego przedsiębiorstwa. Umów się z nami na spotkanie, a wykonamy dla Ciebie indywidualną wycenę stałej obsługi prawnej dla Twojej firmy. Nasz cennik tworzymy w oparciu o informacje, dotyczące Twojego przedsiębiorstwa i jego bieżącego stanu prawnego oraz charakteru prowadzonej działalności gospodarczej. Wszystko też zależy, czy Twoim celem jest uzyskanie obsługi prawnej firmy na abonament, czy może interesuje Cię inny model finansowania.

Obsługa prawna firmy w Wałbrzychu

Chcesz poznać szczegóły? Zapraszamy Cię do kontaktu z naszą Kancelarią Adwokacką Czwakiel i Wspólnicy. Główna siedziba znajduje się w Wałbrzychu i tam też udzielamy porad prawnych na umawianych spotkaniach. Możesz jednak skontaktować się z nami również telefonicznie oraz mailowo i w ten sposób nawiązać współpracę. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.

 

Obsługa prawna firm

Pozostałe usługi

© 2019 Kanclearia Adwokacka Adwokat Marcin Czwakiel. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt: