service decoration image

Rozwód to przeżycie, które nie należy do najłatwiejszych, bez względu na to, w jakich okolicznościach się odbywa. Pomożemy Ci przejść przez ten ciężki okres, oferując wsparcie adwokatów z naszej Kancelarii. Musisz wiedzieć, że wysłuchamy z uwagą tego, co masz do powiedzenia, przeanalizujemy dokładnie Twoją sytuację i doradzimy prawnie najkorzystniejszy dla Ciebie sposób rozwiązania Twojego problemu. Posiadamy szeroką wiedzę z zakresu prawa rodzinnego, w tym aspektów związanych z rozwodami.

Podział majątku przy rozwodzie – kancelaria Wałbrzych

Kiedy dochodzi do rozpadu małżeństwa i w konsekwencji do separacji lub rozwodu bardzo często pojawiają się spory, dotyczące rozdzielenia całego wspólnego dobytku zgromadzonego przez małżonków. W takich sytuacjach wsparcie wyspecjalizowanego adwokata jest nieocenione. W ramach oferowanych przez nas usług zadbamy również o to, aby podział majątku po rozwodzie nastąpił w sposób prawidłowy i sprawiedliwy. Dopilnujemy także tego, żeby majątek, który powinien zostać podzielony, rzeczywiście podziałowi uległ.

Rozwód – Wałbrzych 

W każdej sprawie, w której jest to możliwe, prowadzimy też przedsądowe negocjacje w sprawie podziału majątku. Nie zawsze konieczne jest zakładanie sprawy sądowej, czasem wystarczy dobry negocjator. Posiadamy ogromne doświadczenie w tym temacie i chętnie podejmujemy się takich negocjacji. Możesz mieć pewność, że sprawa o podział majątku, która trafi do naszej kancelarii, będzie dokładnie przeanalizowana i podejmiemy wszelkie działania, aby zapobiec niepotrzebnemu postępowaniu.

Na przestrzeni lat, skutecznie zakończyliśmy dziesiątki spraw rozwodowych oraz reprezentowaliśmy strony w równych i nierównych podziałach majątku pomiędzy małżonkami. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w sprawach rozwodowych i staramy się, aby całe postępowanie przebiegło sprawnie i bezproblemowo. Pośrednictwo i wsparcie prawnika w takich momentach jest wielkim ułatwieniem i ogromnym wsparciem.

Chcesz, aby Twój rozwód przebiegł szybko i skutecznie? Postaw na doświadczony zespół prawników, który pomoże Ci przejść przez ten niekomfortowy czas i sprawi, że postawisz pierwszy, stabilny krok w nowe życie.

Prawo rozwodowe – kancelaria Czwakiel i Wspólnicy

Nasza Kancelaria zlokalizowana jest w mieście Wałbrzych oraz filii we Wrocławiu. Jeżeli chcesz zasięgnąć naszej rady, dotyczącej spraw rozwodowych lub podziału majątku, zapraszamy Cię do kontaktu. Umów się na wizytę z jednym z naszych adwokatów i skorzystaj z fachowych porad prawnych w zakresie rozwodu. Nasze doświadczenie sprawi, że wszystko zostanie przeprowadzone tak, by chronić Twoje interesy.

Rozwody i podziały majątku

Pozostałe usługi

© 2019 Kanclearia Adwokacka Adwokat Marcin Czwakiel. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt: