service decoration image

Zajmujemy się zarówno świadczeniem pomocy na rzecz pracowników, jak i pracodawców. Prawo pracy jest bardzo specyficzną gałęzią prawa, która daje szerokie uprawnienia zarówno pracodawcy, jak i pracownikowi. Nieprawidłowo jednak stosowane uprawnienia skutkować mogą różnego rodzaju odpowiedzialnością, w tym odszkodowawczą. 

Przepisy prawa pracy znamy od podszewki

Wielu pracowników w Polsce nie zdaje sobie sprawy z tego, że w sytuacji, gdy pracodawca przekracza pewne granice, mogą oni zgłosić się o pomoc. Prawo chroni pracowników przed wieloma sytuacjami, które mogą ich w trakcie świadczenia pracy spotkać. Niestety z niewiedzy oraz obawy przed utratą pracy, pracownicy pozwalają na wykorzystywanie i niestosowne wobec siebie zachowania. Korzystając z naszej pomocy, wybierasz specjalistów, którzy znają podstawowe zasady prawa pracy oraz potrafią rozwiązać skomplikowane problemy prawne w tym temacie.

Wśród naszych usług znajduje się analiza prawidłowości działań pracodawcy obejmująca wypowiadanie umów o pracę za wypowiedzeniem i w trybie natychmiastowym bez okresu wypowiedzenia. Prowadzimy również sprawy odszkodowań za niesłuszne lub nieprawidłowe zwolnienie z pracy. Jednym z obszarów naszych działań jest także pomoc w zakresie ochrony w czasie ciąży oraz ochrona przedemerytalna pracownika. To niektóre z wielu zagadnień, z których naruszaniem przez pracodawców spotykamy się na co dzień.

Kompleksowa pomoc i porady dotyczące prawa pracy

Zwolniono Cię z pracy bezpodstawnie? Takie sytuacje na rynku pracy mają miejsce bardzo często, dlatego my pomożemy udowodnić Ci brak Twojej winy na drodze sądowej oraz wywalczyć dla Ciebie najlepsze warunki odszkodowania. Skorzystaj z naszego cennego doświadczenia, które pomoże uzyskać Ci należną rekompensatę za niesprawiedliwe rozwiązanie umowy o pracę.

Pracodawca zwolnił Cię z powodu ciąży? To częsty problem kobiet, które starają się połączyć pracę zawodową z zakładaniem rodziny. Aby uniknąć sytuacji, kiedy pracodawca próbuje wykorzystać Twój stan błogosławiony do zwolnienia, możesz zwrócić się do nas o pomoc prawną. Chętnie pomożemy Ci w rozwiązaniu sporów z Twoim pracodawcą.

Kancelaria prawa pracy – Wałbrzych

Jeżeli masz problem z pracownikiem lub z pracodawcą i szukasz adwokata prawa pracy, który zna się na rzeczy  – zapraszamy Cię do naszej Kancelarii w Wałbrzychu. Przeanalizujemy stan faktyczny sprawy i doradzimy Ci dalsze kroki tak, abyś możliwie szybko i w sposób Cię zadowalający mógł zapomnieć o sprawie związanej z Twoim pracodawcą lub pracownikiem.

Prawo pracy

Pozostałe usługi

© 2019 Kanclearia Adwokacka Adwokat Marcin Czwakiel. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt: