service decoration image

Jesteś pracodawcą, który potrzebuje wsparcia prawnego? Prawo pracy jest bardzo specyficzną gałęzią prawa, która daje szerokie uprawnienia zarówno pracodawcy, jak i pracownikowi. Nieprawidłowo jednak stosowane uprawnienia skutkować mogą różnego rodzaju odpowiedzialnością, w tym odszkodowawczą. Nasza Kancelaria zajmuje się również stałą obsługą pracodawców w zakresie prawa pracy. 

Pomagamy w regulowaniu wszystkich kwestii z pracownikami związanych, w tym także rozwiązywaniem sporów pracowniczych. Zdajemy sobie sprawę, że prawo pracy jest bardzo istotne z perspektywy całej prowadzonej działalności, a przestrzegania prawa pracy wpływa na postrzeganie pracodawcy jako wartościowego. Czy stać Cię na to, aby prawa pracowników nie były przestrzegane w Twojej firmie? Nie ryzykuj i powierz te kwestie w ręce naszych specjalistów.

Stała obsługa prawna pracodawców – jakie działania obejmuje?

Świadczona przez naszych adwokatów pomoc prawna obejmuje doradztwo w zakresie indywidualnego i zbiorowego prawa pracy. Nasi prawnicy doradzą Ci w kwestiach prawnych, począwszy od zatrudniania pracowników aż po rozwiązywanie z nimi umów o pracę. Zwroty takie jak umowa o pracę na czas nieokreślony, zwolnienie bez zachowania okresu wypowiedzenia czy odszkodowanie za powierzone mienie nie są nam obce.

Ponadto oferujemy pomoc w zakresie ochrony danych osobowych oraz ochrony tajemnicy przedsiębiorstwa. Świadczona przez nas pomoc obejmuje:

  • sporządzanie umów o pracę, regulaminów pracy, regulaminów wynagradzania, umów o zakazie konkurencji,
  • reprezentowanie w postępowaniu sądowym w sprawach z zakresu prawa pracy,
  • pomoc prawną w związaną w przypadku zwolnień grupowych,
  • pomoc prawną w przypadku podejrzenia mobbingu lub dyskryminacji w miejscu pracy,
  • ochronę prawną roszczeń pracowniczych w razie niewypłacalności pracodawcy, egzekwowanie wynagrodzenia za pracę w godzinach nadliczbowych,
  • doradztwo w zakresie wyboru najlepszych form nawiązania stosunku pracy i najkorzystniejszych sposobów jego rozwiązywania
  • pomoc w powołaniu i działalności komisji antymobbingowych.

 

Zespół naszych prawników dopilnuje, aby wszystkie procedury w firmie, dotyczące pracowników odbywały się zgodnie z przepisami.

Prawo pracy – prawnik w Wałbrzychu

Swoje porady w zakresie prawa pracy świadczymy w kancelarii w Wałbrzychu, jednak powyższa oferta obsługi prawnej pracodawców skierowana jest do podmiotów działających również w innych miejscowościach oraz regionach kraju. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo

Oprócz dbania o kwestie formalne udzielamy również pomocy przy reprezentowaniu firmy w postępowaniach sądowych, związanych z prawem pracy. Kancelaria Adwokacka Czwakiel i Wspólnicy to profesjonalna i stała obsługa prawna pracodawców, zlokalizowana w Wałbrzychu z filią we Wrocławiu.

Obsługa prawna pracodawców

Pozostałe usługi

© 2019 Kanclearia Adwokacka Adwokat Marcin Czwakiel. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt: