service decoration image

W Kancelarii Czwakiel i Wspólnicy świadczymy usługi w zakresie stałej obsługi prawnej przedsiębiorców – w szczególności dotyczy to klientów, prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Pomagamy rozwiązywać sprawy związane z przedsiębiorstwem oraz służymy fachową poradą przy niejasnych punktach w umowach. Działamy długofalowo, dlatego współpraca z nami zaowocuje bezpieczeństwem prawnym w każdej sytuacji. W ramach obsługi prawnej podmiotów gospodarczych zapewnimy kompleksowe doradztwo prawne we wszystkich aspektach prowadzonej przez Ciebie działalności.

Zakres wsparcia prawnego dla przedsiębiorców

Obsługa prawna przedsiębiorstw przez naszą Kancelarię obejmuje m.in.:

  • udzielanie porad prawnych związanych z prowadzoną przez Ciebie bieżącą działalnością,
  • sporządzanie pism sądowych i innych z zakresu postępowań przed sądami, organami administracji oraz instytucjami publicznymi,
  • opiniowanie i przygotowywanie umów, statutów, regulaminów,
  • sporządzenie opinii prawnych oraz informacji w zakresie stosowania prawa,
  • udzielanie informacji prawnych o zmianach w obowiązujących przepisach prawa,
  • reprezentowanie w sporach z dłużnikami,
  • reprezentowanie przed sądami, organami administracji, a także występowanie w sprawach przed organami egzekucyjnymi,
  • windykacja wierzytelności, piecza nad postępowaniem egzekucyjnym.

 

Oferta stałej obsługi prawnej dla przedsiębiorców

Umowa o stałą obsługę prawną zapewni Ci korzystne warunki współpracy z Kancelarią i możliwość skorzystania z pomocy prawników w dowolnym czasie. Nie musisz mieć własnego prawnika w firmie, ponieważ współpraca z nami jest ciągła – pomagamy w każdej sytuacji, która wymaga działania.

Kompleksowa współpraca to przede wszystkim bezpieczeństwo prawne dla Ciebie, tak byś mógł skupić się sferze biznesowej prowadzonej działalności. Wybierz długofalową współpracę oraz stałą pomoc prawną z Kancelarią Adwokatów Czwakiel i Wspólnicy.

Kompleksowa obsługa w Wałbrzychu i okolicach

Główny oddział naszej kancelarii znajduje się w Wałbrzychu – oferta obsługi prawnej dotyczy jednak również naszej filii w stolicy Dolnego Śląska. Nie ma jednak żadnego problemu w tym, byś skontaktował się z nami, nawet wtedy, gdy nie mieszkasz w wymienionych miejscowościach. Chętnie zapoznamy się z Twoją sprawą i zapewnimy profesjonalną obsługę prawną dla Twojej działalności gospodarczej. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami, a szczegółowo opowiemy Ci o naszej obsłudze prawnej przedsiębiorców. Oprócz profesjonalnej obsługi prawnej udzielamy także niezależnych porad prawnych w siedzibie naszej Kancelarii w Wałbrzychu.

Obsługa prawna przedsiębiorców

Pozostałe usługi

© 2019 Kanclearia Adwokacka Adwokat Marcin Czwakiel. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt: