Witamy Cię serdecznie
na stronie naszej Kancelarii

Zapraszamy Cię serdecznie na stronę naszej Kancelarii.

O Kancelarii

Nasz zespół

Adwokat Marcin Czwakiel

Marcin Czwakiel

Adwokat

Nazywam się Marcin Czwakiel i z wymiarem sprawiedliwości związany jestem od ponad 15 lat. Swoją przygodę zaczynałem pracując w kancelarii komorniczej. Od 2013 roku jestem adwokatem, a aktualnie wspólnikiem zarządzającym Kancelarii Adwokatów Czwakiel i Wspólnicy. Umiejętność pracy pod presją czasu, koncentracja i opanowanie w trudnych sytuacjach to moje największe atuty. Lubię wygrywać i zawsze robię wszystko by osiągać zakładany cel. Bardzo dużo radości sprawia mi końcowy uścisk dłoni Klienta połączony z podziękowaniem za wygranie sprawy. Chwile wolne od pracy uwielbiam spędzać z moją żoną i synkiem na różnych zabawach lub spacerach. Ponadto jestem zapalonym biegaczem i lubię czytać książki tak popularnonaukowe jak i fantastykę.

W trakcie mojej prawniczej kariery wyspecjalizowałem się w zagadnieniach prawa spadkowego – w tym związanych z zachowkiem i działem spadku, karnego a także windykacji komorniczej. Prowadzę również sprawy z zakresu prawa rodzinnego i cywilnego.

Adwokat Wiesław Czwakiel

Wiesław Czwakiel

Adwokat

Nazywam się Wiesław Czwakiel i z prawem związany jestem od prawie 40 lat. Najpierw byłem prokuratorem, potem radcą prawnym a aktualnie jestem adwokatem, wspólnikiem Kancelarii Czwakiel i Wspólnicy. Rozwiązywanie problemów prawnych przynosi mi wiele satysfakcji i sprawia, że po tylu latach pracy wciąż czuję tą samą pasję i chęć pomagania. Wolny czas spędzam na długich spacerach oraz na oglądaniu transmisji z zawodów sportowych – zwłaszcza angielskiej Premiership, kolarstwa i snookera.

Specjalizuję się w prawie karnym, cywilnym i gospodarczym. Prowadzę również sprawy rodzinne, spadkowe oraz sprawy z zakresu prawa pracy. Obsługuję też od strony prawnej spółki prawa cywilnego i handlowego.

Adwokat Agnieszka Nieznalska-Klimorowska

Agnieszka Nieznalska-Klimorowska

Adwokat

Nazywam się Agnieszka Nieznalska-Klimorowska i od prawie 5 lat jestem adwokatem – aktualnie również wspólnikiem w Kancelarii Adwokatów Czwakiel i Wspólnicy. Prawem fascynowałam się już od najmłodszych lat i zawsze chciałam wykonywać zawód adwokata lub prokuratora. Jestem osobą bardzo empatyczną przez co bliskie są mi sprawy rodzinne, do których podchodzę z pełnym zaangażowaniem. W wolnym czasie uczestniczę w zajęciach sportowych. Lubię tez czytać kryminały.

Specjalizuję się w zakresie prawa rodzinnego (rozwody, podziały majątku, alimenty, kontakty z dzieckiem) a także karnego. Prowadzę również sprawy cywilne np. o zasiedzenie nieruchomości i działy spadków.

Paulina Poszytek

Adwokat

Nazywam się Paulina Poszytek i jestem adwokatem. Rodzice mówili mi, że od dziecka marzyłam o wykonywaniu tego zawodu. Osiągnęłam cel i myślę, że można śmiało powiedzieć – jestem adwokatem. W czasie przygotowania do wykonywania zawodu nauczyłam się prowadzenia nawet najcięższych spraw sądowych. Do dzisiaj utrzymuję serdeczne relacje z moim aplikacyjnym Patronem. Wolne chwile uwielbiam spędzać z moją małą córeczką, na wspólnych zabawach i spacerach.

Specjalizuję się w prowadzeniu trudnych spraw rodzinnych. Bronię ojców w walce o ich prawa związane z dziećmi. Walczę również w imieniu matek oraz dzieci, wobec których stosowana była w domu przemoc fizyczna i psychiczna. Oprócz spraw rodzinnych bardzo dobrze odnajduję się w prowadzeniu spraw karnych, a także odszkodowawczych, zwłaszcza związanych z wypadkami komunikacyjnymi.

Marta Gocalińska-Janik

Aplikant adwokacki

Nazywam się Marta Gocalińska-Janik i od stycznia 2022 r. rozpoczęłam odbywanie aplikacji adwokackiej. Swoją przyszłość zawodową od zawsze wiązałam z pomaganiem ludziom, więc zawód prawnika stał się dla mnie oczywistym wyborem. Począwszy od 2013 r. zdobywałam doświadczenie zawodowe w pracy w kancelariach prawnych na terenie Dolnego Śląska. W kręgu moich zainteresowań pozostają sprawy z zakresu prawa rodzinnego, prawa pracy, systemu zabezpieczenia społecznego oraz z zakresu prawa karnego. Do Klientów podchodzę w sposób indywidualny oraz traktuję ich sprawy priorytetowo. Prywatnie chętnie spędzam czas na pieszych (zwłaszcza górskich) wędrówkach. Ponadto interesuję się literaturą XX i XXI wieku, teatrem współczesnym oraz sztukami widowiskowymi.

Zespół

Razem tworzymy zgrany, wzajemnie się uzupełniający zespół prawników wyróżniający się
doświadczeniem, wiedzą, energią i pasją pomagania innym. Pomaganie jest naszą misją, rozwiązywanie problemów naszym celem.
Zapraszamy Cię więc do skorzystania z usług Kancelarii Adwokatów Czwakiel i Wspólnicy.

Pozdrawiamy
Adwokat Marcin Czwakiel , Adwokat Wiesław Czwakiel
Adwokat Agnieszka Nieznalska-Klimorowska

Skontaktuj
się z nami

+ 608 664 348
Marcin Czwakiel
+ 604 155 961
Wiesław Czwakiel
+ 664 955 359
Agnieszka Nieznalska-Klimorowska
+ 603998091
Paulina Poszytek
+ 506733475
Marta Gocalińska-Janik
Kancelaria Adwokatów
Czwakiel i Wspólnicy
58-300 Wałbrzych,
Pl. Magistracki 8/2
58-208 Wrocław,
ul. Dubois 7/4
Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00
Możliwe jest indywidualne ustalenie czasu i miejsca spotkania po wcześniejszym uzgodnieniu.

Kontakt

Współpracujemy z:

Biuro Rachunkowe "Podatek"
Irena Wielowska
map marker icon
pl. Magistracki 8/1,
58-300 Wałbrzych
Kancelaria Notarialna
Dr Rafał Firlej
map marker icon
ul. Słowackiego 13/3,
58-300 Wałbrzych

Współpraca

© 2019 Kanclearia Adwokacka Adwokat Marcin Czwakiel. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt: