Szukasz doświadczonego adwokata w Oławie? Zapraszamy do Czwakiel i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka (Oława, Wrocław). Jesteśmy zespołem prawników o ogromnej wiedzy i doświadczeniu oraz nie mniejszej energii, zaangażowaniu i pasji. Wspieramy osoby prywatne i przedsiębiorców. Specjalizujemy się w prawie: rodzinnym, spadkowym, karnym, karno-skarbowym, pracy, cywilnym i w windykacji. Naszą misją jest niesienie pomocy, a celem – rozwiązywanie problemów prawnych! Umów się na konsultację – zadzwoń lub napisz do naszej kancelarii prawnej. Oława znajduje w pobliżu naszej filii we Wrocławiu, ale chętnie spotkamy się z Tobą w wybranym miejscupo wcześniejszym umówieniu terminu.

Porady prawne – Oława. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nasza kancelaria prawna (Oława – Wrocław) specjalizuje się w prawie rodzinnym, spadkowym i karnym. Udzielamy porad prawnych w Oławie, sporządzamy i opiniujemy pisma oraz reprezentujemy naszych Klientówprzed sądami, urzędami i innymi instytucjami, głównie na terenie całego Dolnego Śląska. Wspólnie rozwiążemy Twój problem!

  • Rozwód Oława. Wysłuchamy, przeanalizujemy sytuację, znajdziemy dobre rozwiązania, będziemy Cię reprezentować podczas negocjacji i w sądzie. Mamy za sobą dziesiątki tego typu spraw – sprawimy, że rozwód przebiegnie szybko i sprawnie. Otrzymasz od nas potrzebne wsparcie. Wiemy, że to trudny etap, ale jesteśmy po to, aby pomóc postawić Ci ten pierwszy krok w nowe życie!
  • Podział majątku Oława.To naturalne, że podczas rozwodu dochodzi do sporów dotyczących podziału zgromadzonego przez lata majątku. Dlatego jest Ci potrzebny dobry adwokat – w Oławie jesteśmy do Twojej dyspozycji. Przede wszystkim dopilnujemy, aby majątek podzielono sprawiedliwie. Będziemy się starać uzyskać korzystny podział już na etapie przedsądowych negocjacji. 
  • Alimenty Oława. Reprezentujemy osoby uprawnione do alimentów, ale także osoby zobowiązane do alimentacji. Rozumiemy potrzeby każdej ze stron. Pomagamy złożyć pozew o alimenty lub o ich podwyższenie, reprezentujemy Klientów podczas negocjacji i w sądzie. Od lat zajmujemy się także sprawami kontaktów z dziećmi, działając z korzyścią dla rodzica i bez szkody dla dziecka. 
  • Prawo spadkowe Oława. Służymy radą we wszelkich sprawach z zakresu spadku: przyjęcia, odrzucenia, dziedziczenia, prawa do zachowku, testamentu. Doradzamy, pomagamy na każdym etapie postępowania i pilnujemy, aby nasz Klient nie został pokrzywdzony. Nasza kancelaria adwokacka w Oławie od lat wspiera w sporach spadkowych. Wykorzystaj nasze ogromne doświadczenie!
  • Prawo karne Oława. Nasza kancelaria prawna w Oławie prowadzi także sprawy karne, karno-skarbowe oraz wykroczeniowe. Wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie, aby pomóc Klientom wyjść z opresji. Wierzymy, że nie ma sytuacji bez wyjścia i zawsze da się znaleźć korzystne rozwiązanie, potrzeba tylko (i aż!) skutecznej linii obrony, którą pieczołowicie przygotujemy!

Twój prawnik w Oławie – doświadczony, uczciwy i rzetelny

Pomaganie innym jest naszą życiową misją i zajmujemy się tym każdego dnia. Zdobyliśmy ogromne doświadczenie, a stawiamy na indywidualne podejście i rzetelność. Zawsze działamy uczciwie i profesjonalnie. Napisz lub zadzwoń do nas – porozmawiajmy o Twoim problemie i znajdźmy jego rozwiązanie!

Czwakiel i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka – Oława

© 2019 Kanclearia Adwokacka Adwokat Marcin Czwakiel. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt: