Potrzebujesz doświadczonego adwokata w Oleśnicy? Jesteśmy do Twojej dyspozycji – pomogą Ci wyspecjalizowani adwokaci działający w zespole Czwakiel i Wspólnicy Kancelaria Prawna. Oleśnica znajduje się w obszarze naszej działalności – możemy spotkać się w ustalonym miejscu, ale zapraszamy Cię też do naszej filii we Wrocławiu. Specjalizujemy się m.in. w prawie: rodzinnym, spadkowym, karnym oraz karno-skarbowym, pracy, cywilnym i windykacji. Pomaganie jest naszą misją! Niezależnie od wagi Twojego problemu – wspólnie go rozwiążemy. Przeanalizujemy Twoją sytuację i wykorzystamy wszystkie środki prawne działające na Twoją korzyść. Reprezentujemy Klientów na każdym etapie postępowania, zawsze służymy radą oraz pomagamy sporządzać wymagane wnioski i dokumenty. Zapraszamy!

Porady prawne – Oleśnica. Jesteśmy po Twojej stronie!

Nasza kancelaria adwokacka (Oleśnica – Wrocław) to doświadczeni prawnicy, którzy specjalizują się przede wszystkim w prawie rodzinnym, spadkowym i karnym. Porad prawnych w Oleśnicy udzielamy od lat, reprezentujemy Klientów przed sądem i innymi instytucjami (na terenie całego Dolnego Śląska i nie tylko), pomagamy w sporządzaniu wniosków, opiniujemy pisma. Pozwól sobie pomóc!

  • Rozwód Oleśnica. Wiemy, że to trudny etap w życiu, potrafimy wysłuchać i zrozumieć naszego Klienta. Jeśli potrzebujesz prawnika w Oleśnicy, jesteśmy do dyspozycji. Dokładnie przeanalizujemy sytuację i znajdziemy korzystne wyjście. Możesz liczyć na nasze wsparcie podczas negocjacji oraz przed sądem. Sprawimy, że Twój rozwód w Oleśnicy przebiegnie sprawnie i bezproblemowo.
  • Podział majątku Oleśnica.W trakcie rozwodu pojawiają się różne spory w kwestii podziału majątku. Potrzebny jest Ci więc doświadczony adwokat – w Oleśnicy takie sprawy prowadzimy od lat! Przede wszystkim dopilnujemy, aby majątek został podzielony sprawiedliwie, bez krzywdy dla Ciebie. Zarówno w trakcie negocjacji przedsądowych, jak i przed sądem, możesz na nas liczyć.
  • Alimenty Oleśnica.Od lat prowadzimy dziesiątki spraw alimentacyjnych i dotyczących kontaktów rozwiedzionych rodziców z dziećmi. Reprezentujemy zarówno osoby uprawnione do alimentów, jak i zobowiązane do alimentacji, a naszym celem jest rozwiązanie sprawy z korzyścią dla rodzica i jego dziecka. W szczególności specjalizujemy się w pozwach o alimenty i o ich podwyższenie.
  • Prawo spadkowe Oleśnica.Przyjęcie lub odrzucenie spadku, testament, prawo do zachowku i inne sprawy spadkowe to obszar naszej specjalizacji. Doradzamy i wspieramy na każdym etapie postępowania, a naszym celem jest dopilnować, aby nasz Klient nie został w żaden sposób pokrzywdzony. Twój prawnik w Oleśnicy, z kancelarii Czwakiel i Wspólnicy, zadba o Twój interes!
  • Prawo karne Oleśnica.Kolejnym ważnym obszarem naszej działalności są sprawy karne, karno-skarbowe i wykroczeniowe. Pomożemy wyjść z opresji! Przeanalizujemy Twoją sytuację i możliwe kroki prawne oraz przygotujemy skuteczną linię obrony, a następnie będziemy Cię reprezentować na każdym etapie postępowania, dążąc do korzystnego rozwiązania Twojego problemu.

Twój prawnik w Oleśnicy, czyli Czwakiel i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka

Oleśnica i okolice to rejon, w którym pomogliśmy już dziesiątkom Klientów! Dołącz do tego grona i wspólnie rozwiążmy Twój problem. Naszą misją jest pomagać innym – wykorzystujemy do tego całą naszą wiedzę i doświadczenie. W pracy kierujemy się empatią, życzliwością, uczciwością oraz rzetelnością. Spotkajmy się w filii naszej kancelarii (Wrocław) lub ustalmy miejsce konsultacji. Zapraszamy!

Czwakiel i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka – Oleśnica

© 2019 Kanclearia Adwokacka Adwokat Marcin Czwakiel. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt: